0
Twój koszyk

„Nie ma na świecie nic, co by miało potężniejszy wpływ na zdrowie człowieka niż jedzenie!

Dr Natasha Campbell-McBride

E-booki

Dieta GAPS FAZA I. Przepisy, Wskazówki, Lista Zakupów

55,00 

Chcesz rozpocząć protokół GAPS i zamierzasz się do tego dobrze przygotować? Przeczytałeś książkę GAPS, ale wciąż nie wiesz jak zacząć? Próbujesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale wciąż coś sabotuje Twoje starania?

Konsultacje

Indywidualna konsultacja GAPS

Pierwsza konsultacja online

Cena: 250zł

Czas trwania: 1h-1h 30 min.

Chcesz poprawić swoje zdrowie i nie wiesz czy dieta GAPS jest dla Ciebie? A może już jesteś zdecydowany, ale potrzebujesz Anioła Stróża, który poprowadzi Cię za rękę? Zapraszam! Przed konsultacją poproszę Cię o wypełnienie i odesłanie umowy oraz ankiety dotyczącej Twojego stylu życia oraz stanu zdrowia, przeanalizuję ją jeszcze przed naszym spotkaniem. Dostęp do ankiety przekażę Ci w mailu, który otrzymasz po zakupie konsultacji – ważne abyś wypełnioną ankietę odesłał co najmniej 24 godziny przed wybranym terminem spotkania.

W trakcie konsultacji omówię stan Twojego zdrowia oraz zaproponuję plan działania, a w ciągu 7 dni roboczych po konsultacji otrzymasz ode mnie e-maila z podsumowaniem. Dodatkowo zapewniam Ci wsparcie e-mail, tzn. przez jeden miesiąc, raz w tygodniu będziesz mógł przesłać mi wiadomość e-mail z pytaniami do omówionych przeze mnie zagadnień oraz wypełniony dzienniczek GAPS, a ja w ciągu dwóch dni roboczych odpowiem.

Konsultacja dotyczy 1 osoby, w przypadku osób niepełnoletnich, przesłane dokumenty musi podpisać opiekun prawny, który również musi być obecny w trakcie konsultacji.
Konsultacja odbywa się on-line przez aplikację Skype, Whats App lub Google Meet – preferowaną opcję będziesz mógł wybrać w ankiecie, którą otrzymasz po zakupie konsultacji.

Konsultacja GAPS dla rodziny

Pierwsza konsultacja online

Cena: 350zł

Czas trwania: 1h 30 min.-2h

Szukasz Anioła Stróża, który za rękę poprowadzi Twoją rodzinę przez dietę GAPS? Zapraszam! Przed konsultacją poproszę Cię o wypełnienie i odesłanie umowy oraz ankiety dotyczącej stylu życia oraz stanu zdrowia członków rodziny, których dotyczyć ma konsultacja, przeanalizuję ją jeszcze przed naszym spotkaniem. Dostęp do ankiety przekażę Ci w mailu, który otrzymasz po zakupie konsultacji – ważne abyś wypełnioną ankietę odesłał co najmniej 24 godziny przed wybranym terminem spotkania.

W trakcie konsultacji omówię stan zdrowia poszczególnych członków Twojej rodziny oraz zaproponuję plan działania, a w ciągu 7 dni roboczych po konsultacji otrzymasz ode mnie e-maila z podsumowaniem. Dodatkowo zapewniam Ci wsparcie e-mail, tzn. przez miesiąc, raz w tygodniu będziesz mógł przesłać mi wiadomość e-mail z pytaniami do omówionych przeze mnie zagadnień oraz wypełniony dzienniczek GAPS, a ja w ciągu dwóch dni roboczych odpowiem.

Konsultacja dotyczy rodziców i ich dzieci, w przypadku osób niepełnoletnich, przesłane dokumenty musi podpisać opiekun prawny, który również musi być obecny w trakcie konsultacji. Konsultacja odbywa się on-line przez aplikację Skype, Whats App lub Google Meet – preferowaną opcję będziesz mógł wybrać w ankiecie, którą otrzymasz po zakupie konsultacji.

Konsultacje kontrolne

Indywidualna konsultacja kontrolna GAPS

Każda kolejna konsultacja Online

Cena: 100zł

Czas trwania: 30-45 min.

Przyjrzę się temu, jak radzisz sobie z osiąganiem celów zdrowotnych. Dostosuję plan GAPS do Twoich postępów. Przez kolejne dwa tygodnie od naszej konsultacji będziesz mógł skorzystać ze wsparcia e-mail, tzn. raz w tygodniu w tym okresie będziesz mógł przesłać mi wiadomość e-mail z pytaniami do omówionych przeze mnie zagadnień oraz wypełniony dzienniczek GAPS, a ja w ciągu dwóch dni roboczych odpowiem.

Konsultacja dotyczy 1 osoby, w przypadku osób niepełnoletnich, przesłane dokumenty musi podpisać opiekun prawny, który również musi być obecny w trakcie konsultacji.

Konsultacja odbywa się on-line przez aplikację Skype, Whats App lub Google Meet – preferowaną opcję będziesz mógł wybrać w ankiecie, którą otrzymasz po zakupie konsultacji. Z konsultacji kontrolnej może skorzystać osoba, która odbyła pierwszą konsultację GAPS z Karoliną Sorn.

Konsultacja kontrolna GAPS dla rodziny

Każda kolejna konsultacja Online

Cena: 150zł

Czas trwania: 30-60 min.

Przyjrzę się temu, jak Twoja rodzina radzi sobie z osiąganiem celów zdrowotnych. Dostosuję plan GAPS do Waszych postępów. Przez kolejne dwa tygodnie od naszej konsultacji będziesz mógł skorzystać ze wsparcia e-mail, tzn. raz w tygodniu w tym okresie będziesz mógł przesłać mi wiadomość e-mail z pytaniami do omówionych przeze mnie zagadnień oraz wypełniony dzienniczek GAPS, a ja w ciągu dwóch dni roboczych odpowiem.

Konsultacja dotyczy rodziców i ich dzieci, w przypadku osób niepełnoletnich, przesłane dokumenty musi podpisać opiekun prawny, który również musi być obecny w trakcie konsultacji.

Konsultacja odbywa się on-line przez aplikację Skype, Whats App lub Google Meet – preferowaną opcję będziesz mógł wybrać w ankiecie, którą otrzymasz po zakupie konsultacji. Z konsultacji kontrolnej może skorzystać osoba, która odbyła pierwszą konsultację GAPS z Karoliną Sorn.

Pakiety konsultacji

Pakiet trzech indywidualnych konsultacji GAPS

Pierwsza konsultacja i 2 konsultacje kontrolne Online

Cena: 400zł

Czas trwania: 1 x 1h-1h 30 min. + 2 x 30-45 min.

Potrzebujesz kompleksowego wsparcia w protokole GAPS? Ten plan jest dla Ciebie – w pakiecie otrzymasz 3 konsultacje. Zarezerwuj termin pierwszej konsultacji, a dwie kolejne umówisz ze mną na bieżąco podczas konsultacji. Przed pierwszą konsultacją poproszę Cię o wypełnienie i odesłanie umowy oraz ankiety dotyczącej Twojego stylu życia oraz stanu zdrowia, przeanalizuję ją jeszcze przed naszym spotkaniem. Dostęp do ankiety przekażę Ci w mailu, który otrzymasz po zakupie konsultacji – ważne abyś wypełnioną ankietę odesłał co najmniej 24 godziny przed wybranym terminem spotkania.

W trakcie pierwszej konsultacji omówię stan Twojego zdrowia oraz zaproponuję plan działania, a w ciągu 7 dni roboczych po konsultacji otrzymasz ode mnie e-maila z podsumowaniem. Na kolejnych konsultacjach przyjrzę się temu, jak radzisz sobie z osiąganiem celów zdrowotnych i dostosuję plan GAPS do Twoich postępów.

Dodatkowo zapewniam Ci wsparcie e-mail, tzn. przez cały okres naszej współpracy, raz w tygodniu będziesz mógł przesłać mi wiadomość e-mail z pytaniami do omówionych przeze mnie zagadnień oraz wypełniony dzienniczek GAPS, a ja w ciągu dwóch dni roboczych odpowiem.

Konsultacja dotyczy 1 osoby, w przypadku osób niepełnoletnich, przesłane dokumenty musi podpisać opiekun prawny, który również musi być obecny w trakcie konsultacji. Konsultacja odbywa się on-line przez aplikację Skype, Whats App lub Google Meet – preferowaną opcję będziesz mógł wybrać w ankiecie, którą otrzymasz po zakupie konsultacji. Wszystkie konsultacje powinny się odbyć w ciągu 3 miesięcy.

Pakiet trzech konsultacji GAPS dla rodziny

Pierwsza konsultacja i 2 konsultacje kontrolne Online

Cena: 500zł

Czas trwania: 1 x 1h 30 min.-2h + 2 x 30-60 min.

Potrzebujesz kompleksowego wsparcia w protokole GAPS dla całej rodziny? Ten plan jest dla Ciebie – w pakiecie otrzymasz 3 konsultacje. Zarezerwuj termin pierwszej konsultacji, a dwie kolejne umówisz ze mną na bieżąco podczas konsultacji. Przed pierwszą konsultacją poproszę Cię o wypełnienie i odesłanie umowy oraz ankiety dotyczącej stylu życia oraz stanu zdrowia członków rodziny, których dotyczyć ma konsultacja, przeanalizuję ją jeszcze przed naszym spotkaniem. Dostęp do ankiety przekażę Ci w mailu, który otrzymasz po zakupie konsultacji – ważne abyś wypełnioną ankietę odesłał co najmniej 24 godziny przed wybranym terminem spotkania.

W trakcie konsultacji omówię stan zdrowia poszczególnych członków Twojej rodziny oraz zaproponuję plan działania, a w ciągu 7 dni roboczych po konsultacji otrzymasz ode mnie e-maila z podsumowaniem. Na kolejnych konsultacjach przyjrzę się temu, jak Twoja rodzina radzi sobie z osiąganiem celów zdrowotnych i dostosuję plan GAPS do Waszych postępów.

Dodatkowo zapewniam Ci wsparcie e-mail, tzn. przez cały okres naszej współpracy, raz w tygodniu będziesz mógł przesłać mi wiadomość e-mail z pytaniami do omówionych przeze mnie zagadnień oraz wypełniony dzienniczek GAPS, a ja w ciągu dwóch dni roboczych odpowiem.

Konsultacja dotyczy rodziców i ich dzieci, w przypadku osób niepełnoletnich, przesłane dokumenty musi podpisać opiekun prawny, który również musi być obecny w trakcie konsultacji. Konsultacja odbywa się on-line przez aplikację Skype, Whats App lub Google Meet – preferowaną opcję będziesz mógł wybrać w ankiecie, którą otrzymasz po zakupie konsultacji. Wszystkie konsultacje powinny się odbyć w ciągu 3 miesięcy.