0
Twój koszyk

Konsultacje

Zapraszam na konsultacje indywidualne oraz dla rodzin! Poniżej znajdziecie pełną ofertę, w którą wchodzą: pierwsza konsultacja GAPS, konsultacja kontrolna GAPS oraz pakiet 3 konsultacji GAPS – każda z nich występuje w wersji indywidualnej oraz dla rodziny.

Indywidualna konsultacja GAPS

Pierwsza konsultacja online

Cena: 300 zł

Czas trwania: 1 h – 1 h 30 min.

Chcesz poprawić swoje zdrowie i nie wiesz czy dieta GAPS jest dla Ciebie? A może już jesteś zdecydowany, ale potrzebujesz Anioła Stróża, który poprowadzi Cię za rękę? Zapraszam! Przed konsultacją poproszę Cię o wypełnienie i odesłanie ankiety dotyczącej Twojego stylu życia oraz stanu zdrowia, przeanalizuję ją jeszcze przed naszym spotkaniem. Dostęp do ankiety przekażę Ci w mailu, który otrzymasz po zakupie konsultacji – ważne abyś wypełnioną ankietę odesłał co najmniej 24 godziny przed wybranym terminem spotkania.

W trakcie konsultacji omówię stan Twojego zdrowia oraz zaproponuję plan działania, a w ciągu 7 dni roboczych po konsultacji otrzymasz ode mnie e-maila z podsumowaniem. Dodatkowo zapewniam Ci wsparcie e-mail, tzn. przez jeden miesiąc, raz w tygodniu będziesz mógł przesłać mi wiadomość e-mail z pytaniami do omówionych przeze mnie zagadnień oraz wypełniony dzienniczek GAPS, a ja w ciągu dwóch dni roboczych odpowiem.

Konsultacja dotyczy 1 osoby, w przypadku osób niepełnoletnich, przesłane dokumenty musi podpisać opiekun prawny, który również musi być obecny w trakcie konsultacji.
Konsultacja odbywa się on-line przez aplikację Skype, Whats App lub Google Meet – preferowaną opcję będziesz mógł wybrać w ankiecie, którą otrzymasz po zakupie konsultacji.

Konsultacja GAPS dla rodziny

Pierwsza konsultacja online

Cena: 450 zł

Czas trwania: 2 h – 2 h 30 min

Szukasz Anioła Stróża, który za rękę poprowadzi Twoją rodzinę przez dietę GAPS? Zapraszam! Przed konsultacją poproszę Cię o wypełnienie i odesłanie ankiety dotyczącej stylu życia oraz stanu zdrowia członków rodziny, których dotyczyć ma konsultacja, przeanalizuję ją jeszcze przed naszym spotkaniem. Dostęp do ankiety przekażę Ci w mailu, który otrzymasz po zakupie konsultacji – ważne abyś wypełnioną ankietę odesłał co najmniej 24 godziny przed wybranym terminem spotkania.

W trakcie konsultacji omówię stan zdrowia poszczególnych członków Twojej rodziny oraz zaproponuję plan działania, a w ciągu 7 dni roboczych po konsultacji otrzymasz ode mnie e-maila z podsumowaniem. Dodatkowo zapewniam Ci wsparcie e-mail, tzn. przez miesiąc, raz w tygodniu będziesz mógł przesłać mi wiadomość e-mail z pytaniami do omówionych przeze mnie zagadnień oraz wypełniony dzienniczek GAPS, a ja w ciągu dwóch dni roboczych odpowiem.

Konsultacja dotyczy rodziców i ich dzieci, w przypadku osób niepełnoletnich, przesłane dokumenty musi podpisać opiekun prawny, który również musi być obecny w trakcie konsultacji. Konsultacja odbywa się on-line przez aplikację Skype, Whats App lub Google Meet – preferowaną opcję będziesz mógł wybrać w ankiecie, którą otrzymasz po zakupie konsultacji.

Konsultacje kontrolne

Indywidualna konsultacja kontrolna GAPS

Każda kolejna konsultacja Online

Cena: 125 zł

Czas trwania: 30 – 45 min.

Przyjrzę się temu, jak radzisz sobie z osiąganiem celów zdrowotnych. Dostosuję plan GAPS do Twoich postępów. Przez kolejne dwa tygodnie od naszej konsultacji będziesz mógł skorzystać ze wsparcia e-mail, tzn. raz w tygodniu w tym okresie będziesz mógł przesłać mi wiadomość e-mail z pytaniami do omówionych przeze mnie zagadnień oraz wypełniony dzienniczek GAPS, a ja w ciągu dwóch dni roboczych odpowiem.

Konsultacja dotyczy 1 osoby, w przypadku osób niepełnoletnich, przesłane dokumenty musi podpisać opiekun prawny, który również musi być obecny w trakcie konsultacji.

Konsultacja odbywa się on-line przez aplikację Skype, Whats App lub Google Meet – preferowaną opcję będziesz mógł wybrać w ankiecie, którą otrzymasz po zakupie konsultacji. Z konsultacji kontrolnej może skorzystać osoba, która odbyła pierwszą konsultację GAPS z Karoliną Sorn.

Konsultacja kontrolna GAPS dla rodziny

Każda kolejna konsultacja Online

Cena: 170 zł

Czas trwania: 30 – 60 min.

Przyjrzę się temu, jak Twoja rodzina radzi sobie z osiąganiem celów zdrowotnych. Dostosuję plan GAPS do Waszych postępów. Przez kolejne dwa tygodnie od naszej konsultacji będziesz mógł skorzystać ze wsparcia e-mail, tzn. raz w tygodniu w tym okresie będziesz mógł przesłać mi wiadomość e-mail z pytaniami do omówionych przeze mnie zagadnień oraz wypełniony dzienniczek GAPS, a ja w ciągu dwóch dni roboczych odpowiem.

Konsultacja dotyczy rodziców i ich dzieci, w przypadku osób niepełnoletnich, przesłane dokumenty musi podpisać opiekun prawny, który również musi być obecny w trakcie konsultacji.

Konsultacja odbywa się on-line przez aplikację Skype, Whats App lub Google Meet – preferowaną opcję będziesz mógł wybrać w ankiecie, którą otrzymasz po zakupie konsultacji. Z konsultacji kontrolnej może skorzystać osoba, która odbyła pierwszą konsultację GAPS z Karoliną Sorn.

Pakiety konsultacji

Pakiet trzech indywidualnych konsultacji GAPS

Pierwsza konsultacja i 2 konsultacje kontrolne Online

Cena: 490 zł

Czas trwania: 1 x 1 h – 1 h 30 min. + 2 x 30 – 45 min.

Potrzebujesz kompleksowego wsparcia w protokole GAPS? Ten plan jest dla Ciebie – w pakiecie otrzymasz 3 konsultacje. Zarezerwuj termin pierwszej konsultacji, a dwie kolejne umówisz ze mną na bieżąco podczas konsultacji. Przed pierwszą konsultacją poproszę Cię o wypełnienie i odesłanie ankiety dotyczącej Twojego stylu życia oraz stanu zdrowia, przeanalizuję ją jeszcze przed naszym spotkaniem. Dostęp do ankiety przekażę Ci w mailu, który otrzymasz po zakupie konsultacji – ważne abyś wypełnioną ankietę odesłał co najmniej 24 godziny przed wybranym terminem spotkania.

W trakcie pierwszej konsultacji omówię stan Twojego zdrowia oraz zaproponuję plan działania, a w ciągu 7 dni roboczych po konsultacji otrzymasz ode mnie e-maila z podsumowaniem. Na kolejnych konsultacjach przyjrzę się temu, jak radzisz sobie z osiąganiem celów zdrowotnych i dostosuję plan GAPS do Twoich postępów.

Dodatkowo zapewniam Ci wsparcie e-mail, tzn. przez cały okres naszej współpracy, raz w tygodniu będziesz mógł przesłać mi wiadomość e-mail z pytaniami do omówionych przeze mnie zagadnień oraz wypełniony dzienniczek GAPS, a ja w ciągu dwóch dni roboczych odpowiem.

Konsultacja dotyczy 1 osoby, w przypadku osób niepełnoletnich, przesłane dokumenty musi podpisać opiekun prawny, który również musi być obecny w trakcie konsultacji. Konsultacja odbywa się on-line przez aplikację Skype, Whats App lub Google Meet – preferowaną opcję będziesz mógł wybrać w ankiecie, którą otrzymasz po zakupie konsultacji. Wszystkie konsultacje powinny się odbyć w ciągu 3 miesięcy.

Pakiet trzech konsultacji GAPS dla rodziny

Pierwsza konsultacja i 2 konsultacje kontrolne Online

Cena: 690 zł

Czas trwania: 1 x 2 h – 2 h 30 min. + 2 x 30 – 60 min.

Potrzebujesz kompleksowego wsparcia w protokole GAPS dla całej rodziny? Ten plan jest dla Ciebie – w pakiecie otrzymasz 3 konsultacje. Zarezerwuj termin pierwszej konsultacji, a dwie kolejne umówisz ze mną na bieżąco podczas konsultacji. Przed pierwszą konsultacją poproszę Cię o wypełnienie i odesłanie ankiety dotyczącej stylu życia oraz stanu zdrowia członków rodziny, których dotyczyć ma konsultacja, przeanalizuję ją jeszcze przed naszym spotkaniem. Dostęp do ankiety przekażę Ci w mailu, który otrzymasz po zakupie konsultacji – ważne abyś wypełnioną ankietę odesłał co najmniej 24 godziny przed wybranym terminem spotkania.

W trakcie konsultacji omówię stan zdrowia poszczególnych członków Twojej rodziny oraz zaproponuję plan działania, a w ciągu 7 dni roboczych po konsultacji otrzymasz ode mnie e-maila z podsumowaniem. Na kolejnych konsultacjach przyjrzę się temu, jak Twoja rodzina radzi sobie z osiąganiem celów zdrowotnych i dostosuję plan GAPS do Waszych postępów.

Dodatkowo zapewniam Ci wsparcie e-mail, tzn. przez cały okres naszej współpracy, raz w tygodniu będziesz mógł przesłać mi wiadomość e-mail z pytaniami do omówionych przeze mnie zagadnień oraz wypełniony dzienniczek GAPS, a ja w ciągu dwóch dni roboczych odpowiem.

Konsultacja dotyczy rodziców i ich dzieci, w przypadku osób niepełnoletnich, przesłane dokumenty musi podpisać opiekun prawny, który również musi być obecny w trakcie konsultacji. Konsultacja odbywa się on-line przez aplikację Skype, Whats App lub Google Meet – preferowaną opcję będziesz mógł wybrać w ankiecie, którą otrzymasz po zakupie konsultacji. Wszystkie konsultacje powinny się odbyć w ciągu 3 miesięcy.