0
Twój koszyk

Konsultacje

Zapraszam wszystkie osoby, które chciałyby wdrożyć Protokół GAPS u siebie lub pomóc w jego wprowadzaniu swoim bliskim, w szczególności w takich przypadkach jak: autyzm, ADHD/ADD, dysleksja, dyspraksja, nałogi, depresja, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, zaburzenia afektywne dwubiegunowe, schizofrenia, epilepsja, zaburzenia odżywiania, wszystkie choroby autoimmunologiczne, m.in. celiakia, reumatoidalne zapalenie stawów, cukrzyca typu 1, stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne, toczeń rumieniowaty układowy, choroba zwyrodnieniowa stawów, choroba Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, autoimmunologiczne problemy skórne, choroba Hashimoto i inne problemy hormonalne; astma, egzema, różne alergie i nietolerancje pokarmowe, zespół przewlekłego zmęczenia, fibromialgia, wrażliwość chemiczna, zapalenie stawów, problemy menstruacyjne, wiele zaburzeń endokrynologicznych: tarczycy, nadnerczy i inne; przewlekłe infekcje, wiele chorób neurologicznych i wszystkie przewlekłe zaburzenia trawienia: takie jak zespół jelita drażliwego, zapalenie żołądka, zapalenie okrężnicy, zapalenie przełyku itp. Jeżeli nie jesteś pewny czy konsultacja GAPS jest dla Ciebie – skontaktuj się ze mną.

Poniżej znajdziesz pełną ofertę konsultacji on-line, w którą wchodzą:

  • pierwsza konsultacja, która jest przeznaczona dla nowych klientów oraz dla osób u których od ostatniej konsultacji upłynął ponad rok.
  • konsultacja kontrolna jest przeznaczona dla osób, które potrzebują dalszego wsparcia we wprowadzaniu protokołu GAPS,
  • pakiet 3 konsultacji to oferta promocyjna, która obejmuje 3 spotkania: pierwszą konsultację oraz 2 konsultacje kontrolne.

Po więcej szczegółów zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi w opisie każdej z dostępnych opcji.

Indywidualna konsultacja GAPS

Pierwsza konsultacja online

Cena: 350 zł

Czas trwania: 1 h – 1 h 30 min.

Chcesz poprawić swoje zdrowie i nie wiesz czy dieta GAPS jest dla Ciebie? A może już jesteś zdecydowany, ale potrzebujesz Anioła Stróża, który poprowadzi Cię za rękę? Zapraszam! Przed konsultacją poproszę Cię o wypełnienie i odesłanie ankiety dotyczącej Twojego stylu życia oraz stanu zdrowia, przeanalizuję ją jeszcze przed naszym spotkaniem. Dostęp do ankiety przekażę Ci w mailu, który otrzymasz po zakupie konsultacji – ważne abyś wypełnioną ankietę odesłał co najmniej 24 godziny przed wybranym terminem spotkania.

W trakcie konsultacji omówię stan Twojego zdrowia oraz zaproponuję plan działania, a w ciągu 7 dni roboczych po konsultacji otrzymasz ode mnie e-maila z podsumowaniem. Dodatkowo zapewniam Ci wsparcie e-mail, tzn. przez jeden miesiąc, raz w tygodniu będziesz mógł przesłać mi wiadomość e-mail z pytaniami do omówionych przeze mnie zagadnień oraz wypełniony dzienniczek GAPS, a ja w ciągu dwóch dni roboczych odpowiem.

Konsultacja dotyczy 1 osoby, w przypadku osób niepełnoletnich, przesłane dokumenty musi podpisać opiekun prawny, który również musi być obecny w trakcie konsultacji.
Konsultacja odbywa się on-line przez aplikację Skype, Whats App lub Google Meet – preferowaną opcję będziesz mógł wybrać w ankiecie, którą otrzymasz po zakupie konsultacji.

Konsultacje kontrolne

Indywidualna konsultacja kontrolna GAPS

Każda kolejna konsultacja Online

Cena: 150 zł

Czas trwania: 30 – 45 min.

Przyjrzę się temu, jak radzisz sobie z osiąganiem celów zdrowotnych. Dostosuję plan GAPS do Twoich postępów. Przez kolejne dwa tygodnie od naszej konsultacji będziesz mógł skorzystać ze wsparcia e-mail, tzn. raz w tygodniu w tym okresie będziesz mógł przesłać mi wiadomość e-mail z pytaniami do omówionych przeze mnie zagadnień oraz wypełniony dzienniczek GAPS, a ja w ciągu dwóch dni roboczych odpowiem.

Konsultacja dotyczy 1 osoby, w przypadku osób niepełnoletnich, przesłane dokumenty musi podpisać opiekun prawny, który również musi być obecny w trakcie konsultacji.

Konsultacja odbywa się on-line przez aplikację Skype, Whats App lub Google Meet – preferowaną opcję będziesz mógł wybrać w ankiecie, którą otrzymasz po zakupie konsultacji. Z konsultacji kontrolnej może skorzystać osoba, która odbyła pierwszą konsultację GAPS z Karoliną Sorn.

Konsultacja kontrolna GAPS dla rodziny

Każda kolejna konsultacja Online

Cena: 200 zł

Czas trwania: 30 – 60 min.

Opcja dostępna dla rodzin, które skorzystały z pierwszej konsultacji rodzinnej przed 1.07.2024r.

Przyjrzę się temu, jak Twoja rodzina radzi sobie z osiąganiem celów zdrowotnych. Dostosuję plan GAPS do Waszych postępów. Przez kolejne dwa tygodnie od naszej konsultacji będziesz mógł skorzystać ze wsparcia e-mail, tzn. raz w tygodniu w tym okresie będziesz mógł przesłać mi wiadomość e-mail z pytaniami do omówionych przeze mnie zagadnień oraz wypełniony dzienniczek GAPS, a ja w ciągu dwóch dni roboczych odpowiem.

Konsultacja dotyczy rodziców i ich dzieci, w przypadku osób niepełnoletnich, przesłane dokumenty musi podpisać opiekun prawny, który również musi być obecny w trakcie konsultacji.

Konsultacja odbywa się on-line przez aplikację Skype, Whats App lub Google Meet – preferowaną opcję będziesz mógł wybrać w ankiecie, którą otrzymasz po zakupie konsultacji. Z konsultacji kontrolnej może skorzystać osoba, która odbyła pierwszą konsultację GAPS z Karoliną Sorn.

Pakiety konsultacji

Pakiet trzech indywidualnych konsultacji GAPS

Pierwsza konsultacja i 2 konsultacje kontrolne Online

Cena: 600 zł

Czas trwania: 1 x 1 h – 1 h 30 min. + 2 x 30 – 45 min.

Potrzebujesz kompleksowego wsparcia w protokole GAPS? Ten plan jest dla Ciebie – w pakiecie otrzymasz 3 konsultacje. Zarezerwuj termin pierwszej konsultacji, a dwie kolejne umówisz ze mną na bieżąco podczas konsultacji. Przed pierwszą konsultacją poproszę Cię o wypełnienie i odesłanie ankiety dotyczącej Twojego stylu życia oraz stanu zdrowia, przeanalizuję ją jeszcze przed naszym spotkaniem. Dostęp do ankiety przekażę Ci w mailu, który otrzymasz po zakupie konsultacji – ważne abyś wypełnioną ankietę odesłał co najmniej 24 godziny przed wybranym terminem spotkania.

W trakcie pierwszej konsultacji omówię stan Twojego zdrowia oraz zaproponuję plan działania, a w ciągu 7 dni roboczych po konsultacji otrzymasz ode mnie e-maila z podsumowaniem. Na kolejnych konsultacjach przyjrzę się temu, jak radzisz sobie z osiąganiem celów zdrowotnych i dostosuję plan GAPS do Twoich postępów.

Dodatkowo zapewniam Ci wsparcie e-mail, tzn. przez cały okres naszej współpracy, raz w tygodniu będziesz mógł przesłać mi wiadomość e-mail z pytaniami do omówionych przeze mnie zagadnień oraz wypełniony dzienniczek GAPS, a ja w ciągu dwóch dni roboczych odpowiem.

Konsultacja dotyczy 1 osoby, w przypadku osób niepełnoletnich, przesłane dokumenty musi podpisać opiekun prawny, który również musi być obecny w trakcie konsultacji. Konsultacja odbywa się on-line przez aplikację Skype, Whats App lub Google Meet – preferowaną opcję będziesz mógł wybrać w ankiecie, którą otrzymasz po zakupie konsultacji. Wszystkie konsultacje powinny się odbyć w ciągu 3 miesięcy.