0
Twój koszyk

E-booki

Jeżeli szukasz przepisów dostosowanych do diety GAPS – trafiłeś we właściwe miejsce. W moich e-bookach znajdziesz nie tylko przepisy dostosowane do odpowiedniej FAZY DIETY GAPS, ale również ogromną ilość praktycznych wskazówek.

Dieta Wstępna GAPS Faza I

Dieta GAPS FAZA I. Przepisy, Wskazówki, Lista Zakupów

70,00 

Chcesz rozpocząć protokół GAPS i zamierzasz się do tego dobrze przygotować? Przeczytałeś książkę GAPS, ale wciąż nie wiesz jak zacząć? Próbujesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale wciąż coś sabotuje Twoje starania?

Dieta Wstępna GAPS Faza II

Dieta GAPS FAZA II. Przepisy, Wskazówki, Lista Zakupów

70,00 

Wiesz już wszystko o I Fazie GAPS i chcesz iść dalej? Szukasz inspiracji na dania zgodne z II Fazą? A może zastanawiasz się jak długo powinieneś być na poszczególnych etapach diety? I co zrobić, jeśli doskwierają Ci zaparcia?

GAPS Przepisy świąteczne

Przepisy wigilijne i świąteczne

35,00 

Kolacja Wigilijna w wersji GAPS? Nic prostszego! Zdecydowana większość świątecznych przepisów z tradycyjnej kuchni polskiej nie wymaga żadnej modyfikacji, a na niektóre wystarczy nanieść niewielkie poprawki! Nie wiesz jak się za to zabrać? Szukasz inspiracji? Potrzebujesz sprawdzonych przepisów? Proszę bardzo! W tym e-booku znajdziesz wszystko czego potrzebujesz!