0
Twój koszyk

E-booki

Jeżeli szukasz przepisów dostosowanych do diety GAPS – trafiłeś we właściwe miejsce. W moich e-bookach znajdziesz nie tylko przepisy dostosowane do odpowiedniej FAZY DIETY GAPS, ale również ogromną ilość praktycznych wskazówek.

Dieta Wstępna GAPS Faza I

Dieta GAPS FAZA I. Przepisy, Wskazówki, Lista Zakupów

70,00 

Chcesz rozpocząć protokół GAPS i zamierzasz się do tego dobrze przygotować? Przeczytałeś książkę GAPS, ale wciąż nie wiesz jak zacząć? Próbujesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale wciąż coś sabotuje Twoje starania?

Dieta Wstępna GAPS Faza II

Dieta GAPS FAZA II. Przepisy, Wskazówki, Lista Zakupów

70,00 

Wiesz już wszystko o I Fazie GAPS i chcesz iść dalej? Szukasz inspiracji na dania zgodne z II Fazą? A może zastanawiasz się jak długo powinieneś być na poszczególnych etapach diety? I co zrobić, jeśli doskwierają Ci zaparcia?

Dieta GAPS FAZA III. Przepisy, Wskazówki, Lista Zakupów

90,00 

107 stron i aż 70 nowych przepisów! – tym razem dopasowanych do Fazy III GAPS. Każdy, kto poznał zawartość tego e-booka, jest nim oczarowany! To nie jest zwykła książka kucharska ani też krótki przewodnik po GAPS – między wierszami wplotłam wiele swoich historii i kilka wiadomości od moich podopiecznych, dlatego tego e-booka czyta się jak książkę przygodową lub opowieść! 

Komplet 3 e-booków: Dieta GAPS Faza I, II i III. Przepisy, Wskazówki, Lista Zakupów

200,00 

Pakiet trzech ebooków – Dieta Wstępna GAPS, fazy: I, II i III. Ogrom wskazówek i w sumie ponad 150 przepisów! Jak zacząć protokół GAPS, gdzie robić zakupy, jak zmienić swoje nawyki żywieniowe, jak gotować rosoły, zrobić swój jogurt i domowe masło orzechowe, jak długo być na poszczególnych etapach diety, co zrobić gdy doskwierają Ci zaparcia i wiele więcej!

GAPS Przepisy świąteczne

Przepisy wigilijne i świąteczne

35,00 

Kolacja Wigilijna w wersji GAPS? Nic prostszego! Zdecydowana większość świątecznych przepisów z tradycyjnej kuchni polskiej nie wymaga żadnej modyfikacji, a na niektóre wystarczy nanieść niewielkie poprawki! Nie wiesz jak się za to zabrać? Szukasz inspiracji? Potrzebujesz sprawdzonych przepisów? Proszę bardzo! W tym e-booku znajdziesz wszystko czego potrzebujesz!